Witamy na stronie www.ring4you.eu, dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do sklepu.

 

Firma   Diaxor istnieje od 1993 roku i mieści się w pawilonie handlowym na ulicy Lutomierskiej 115D w Łodzi, przy zbiegu ulic Lutomierska/Sprawiedliwa na trasie autobusu 78 i 96. Zmotoryzowani łatwo zaparkują swój samochód przed pawilonem. Przylatujący samolotem, z  lotniska Lodz Lublinek  przejadą autobusem linii 65 na ul.Tybury.

Zapraszamy w godzinach 9.30 - 18.30, soboty 9.00 - 15.00.

tel. 42 257 54 90  email: info@ring4you.eu


Szczególnie serdecznie zapraszam Pary z województwa łódzkiego i Warszawy do przyjazdu i zapoznania się z Naszą pełną ofertą. Proponuję Państwu możliwość umówienia dogodnego terminu spotkania nawet poza godzinami pracy sklepu i w niedzielę oraz wysyłkę wykonanych obrączek ślubnych kurierem UPS.
...Ryszard Domagała

Kluczowym jest To, aby osoba odpowiedzialna za sprzedaż Państwu obrączek ślubnych - bez względu na to; czy jest to właściciel pracowni jubilerskiej, kierownik salonu jubilerskiego, młoda i miła sprzedawczyni biżuterii, osoba kontaktowa w sklepie online - posiadała wieloletnią praktykę i wiedzę w aspektach: budowy, technologii wykonania oraz aktualnych możliwościach technicznych producenta, który wykona zamówiony przez Państwo wzór. To właśnie ta osoba powinna być w 99% odpowiedzialna za odpowiedni dobór wzoru, rozmiar obrączek, wielkość wewnętrznego wyoblenia - aby nie była to soczewka tylko z nazwy lecz odczuwalna i realnie poprawiająca komfort noszenia, dokładne wykonanie odbioru jakościowego - bo przecież ufamy ale sprawdzamy. Życzę Wam, stającym przed trudnym wyborem jak by nie było obrączek na całe życie, abyście trafili na TAKĄ WŁAŚNIE OSOBĘ.